Yükleniyor
Cihan Plastik

Hakkımızda

 

     

Ülkemizin pvc table cloth , pvc masa örtüsü,pvc super clear şeffaf film ve pvc film üretiminde öncü kuruluşlarından olan Cihan Plastik  sahip olduğu  ISO 9001:2015 , ISO 14001:2015, ISO 45001:2018 , ISO 22000:2018 , ISO 500001:2018 TSE ve TSEK belgelerinin yanı sıra  önümüzdeki 5 yılda içinde  uluslararası standartları oluşturmak adına çalışmalarına devam etmektedir.

 

Müşteri beklentilerini karşılayan ürünler üretmeyi ve ürünleriyle müşterilerinin sorunsuz çalışmasını sağlamayı amaçlayan  Cihan Plastik ;  gelişen teknolojiye ayak uydurarak “Color register”, “Tension device”,”Side controller” ve “exponsion roller” gibi teknolojileri  ekipmanlarına ekleyerek kalite yolculuğuna devam etmektedir.

 

Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan Cihan Plastik, günde 150.000 metrenin üzerinde pvc masa örtüsü, pvc super clear  şeffaf film ve pvc film den mamül çeşitli sektörlere hitap eden film üretim kapasitesine sahiptir.

 

Mobilya, ev tekstili, inşaat ve sağlık sektörüne yönelik pvc masa örtüsü, pvc super clear film , pvc şeffaf film, pvc mika ve çeşitli  pvc film kaplamaları üreten Cihan Plastik'in 9 tescilli markası bulunmaktadır.

 

Tüccar bir aileden gelen, 40 yılı aşkın ticaret ve 30 yıllık üretim tecrübesine sahip Cihan Plastik'in şirket yöneticileri, ürünlerin pazada kabul edilebilmesi için müşterilerinin de memnun edilmesi ve fayda sağlanması gerektiğinin bilincindedir.

 

Saygılarımızla;

 

Sadullah Taysi