Yükleniyor
Cihan Plastik

Cihan Plastik Değerleri

Cihan Plastik dünyaya, Türkiye’ye, iş ortaklarına, müşterilerine ve çalışanlarına karşı sorumluluklarını evrensel ilkeler doğrultusunda yerine getirmeyi benimsemektedir.

 

Bu vizyon ışığında CİHAN PLASTİK,

 

Çalışkan, dinamik ve ilericidir.

 

Tüm iş süreçlerinde dinamizme, yeniliklere ve yaratıcılığa değer vermektedir. Araştırma-geliştirmeye yatırım yapıp, değişime direnç gösteren bürokratik teslimiyetçiliği reddetmektedir.

 

Geleceğe giden yolda, geçmişten güç ve ders almanın öneminin bilinciyle, ulusal değerlere bağlı, ailevi ve manevi değerlere sahip olmaya önem vermektedir.

 

Başarının anahtarının, verimli, disiplinli ve planlı çalışmak olduğuna inanmaktadır.

 

İnsan kaynağı, en önemli sermayesidir.

 

Hedeflerimize ulaşmamızın, ürün ve hizmet kalitemizin en büyük teminatının çalışanlarımız olduğunun farkındayız. Bu nedenle, en iyi insan gücünü istihdam etmek birincil hedefimizdir.

 

Huzurlu bir çalışma ortamı yaratmanın, takım ruhunun, ortak sinerjinin ve iletişimin gücüne inanmaktadır. Çalışanlarımıza değer katmak için mesleki eğitim ve gelişime olanak tanımakta, başarıyı ödüllendirmektedir.

 

Katılımcı, adil ve demokratik bir yönetime; kurumsallaşmanın gerekliliğini kavramış, öğrenen ve eleştiriye açık bir organizasyona sahiptir.

 

Müşterinin her günü daha da güzel geçsin diye çalışmaktadır.

 

Faaliyet alanlarının merkezinde müşterileri vardır. pvc masa örtüsü ve pvc film ürünleri dahil Tüm ürün ve hizmetlerini, müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak, uzun vadeli bir ilişki oluşturmak temelinde şekillendirmektedir.

 

Kaliteli ürün ve hizmetlerle müşterilerine değer yaratırken, ilişkilerini de güvenilirlik ve çözüm ortaklığı üzerine kurmaktadır. Değişen gereksinimleri önceden görüp, proaktif bir yaklaşımla hızla çözüm üretmeye çalışmaktadır.

 

Türkiye ekonomisine değer katmak, Şirketin öncelikleri arasında yer almaktadır. Toplum için hayal etmekte ve gelecek için gerçekleştirmektedir. Topluma karşı sorumluluk duygusu taşıyarak, tüm sosyal paydaşlarına maddi ve manevi değer katmak için çalışmaktadır.

 

İnsana değer vermekte, paylaşımcılığı desteklemektedir; bencillik ve açgözlülüğü reddetmektedir.

 

Eğitimli genç bir nesle olan ihtiyaca katkı sunmak amacıyla, toplumun eğitim ve kültür seviyesini yükseltmek için çalışmalara öncelik vermekte ve destek sağlamaktadır.

 

Çevreyi koruma yaklaşımı, Cihan Plastik’in  tüm kademelerinde öncelikli konulardandır. Şirket sadece kurumsal olarak katkı sağlamakla kalmayıp, çalışanlarını da sosyal sorumluluk etkinliklerine katılmaları için teşvik etmektedir.